Оновлення панорам чотирьох українських міст

Зйомки для попередніх панорам Києва, Донецька, Львова та Харкова проводилися у 2010 році. А відтоді в столиці, наприклад, побудували розв’язку біля мосту Патона, у Львові – стадіон «Арена Львів», а в Харкові добудували готель «Харків Палас». Щоб вам, як і раніше, було легко орієнтуватися, ми оновили панорами цих міст. Усі зйомки проводилися навесні 2012 року.Стадіон "Арена Львів"

Для Києва це вже третє оновлення. Цього разу ми відзняли ще 301 км столичних доріг, тепер їх загальна довжина на сервісі – понад 2,1 тис. км. З’явилися свіжі панорами бульвару Тараса Шевченка, Хрещатика і ще безлічі вулиць. Також цього разу панорамомобіль заїхав до Софійського собору та Києво-Печерської Лаври.Аеропорт "Бориспіль", термінал D

 

У Харкові ми проїхали 87 км (загалом тепер майже півтисячі кілометрів), оновили, серед інших, Сумську та Пушкінську вулиці. У Львові оновлених і нових доріг – 145 км, це третина всіх львівських панорам (460 з хвостиком кілометрів). По-новому виглядають, наприклад, проспект Свободи, вулиця Франка, Городецька та Стрийська вулиці.

А от у Донецьку оновилися, зокрема, найбільші магістралі міста – вулиця Артема та проспект Ілліча. У цьому місті ми сфотографували 97 км (тепер загальне покриття – 554 км).

 

  • Київ: додалося 13550 панорам (54200 вихідних фотографій);
  • Харків: 3884 панорами (14736 вихідних фото);
  • Львів: 5258 панорам (21032 фото);
  • Донецьк: 3645 панорам (14580 фото).

 

Наталія Журавльова і команда Яндекс.Карт,
ростемо разом із містами

4 коментарі

супер!

Молодці)

Да. Всё хорошо, но только улица в Харькове не Пушкарська, а Пушкінська (поэт был такой русский) :-)

P.S. Когда исправите название на карте Харькова Білгородське шосе и Білгородський узвіз? Город Белгород (Россия) в украинском языке пишется через "Є". Бєлгород, а город Белгород-Днестровський (Украина, Одесская область) Білгород-Дністровський. :-(

По поводу Пушкинской - верно, спасибо, что обратили внимание!

А насчет Бєлгородського - тоже верно, мы уже давно указали поставщику карт на ошибку. Надеемся, что ее исправят в следующем обновлении карт. Интересно, что сам горсовет упорно называет шоссе Білгородським.