Південна залізниця на Яндекс.Розкладах

Чи цікавились ви, чому потяги Південної залізниці курсують зовсім не на півдні, а на північному сході України? Ми цим питанням перейнялися, бо саме сьогодні ця «нелогічна», але важлива частина залізниць України приєдналася до Яндекс.Розкладів.

Тепер мешканці Сумської, Полтавської та Харківської областей можуть подивитися розклади приміських поїздів і легко спланувати подорож, наприклад, з Харкова в Люботин або Мерефу, з Полтави в Кременчук або з Сум до Смородиного.
До речі, це п’ята залізниця в нашому арсеналі (з шести наявних в Україні). Крім неї на сервісі є Південно-Західна, ПридніпровськаДонецька та Одеська залізниці.

На Розкладах можна дізнатися не лише час відправлення будь-якої електрички або приміського потяга, але й зупинки та час у дорозі. Крім того, сервіс миттєво враховує всі зміни в розкладі – чи то аварійні, чи сезонні.

Розклади поїздів також доступні в мобільній версії сервісу m.ya.ru/rasp і в мобільних програмах для iPhone та Android.

Повертаючись до південності Південної залізниці: вона була започаткована за часів Російської імперії та відносно решти залізниць була дійсно південною. Ця назва збереглася й досі.

 

Катерина Савіна та команда Розкладів,


залишилась тільки одна

5 коментарів

Спасибо БОЛЬШОЕ за расписания по ЮЖД!!! :-)

Ура!!! Дождались, спасибо.

подорожній
21 cічня 2016, 05:03

в яку залізницю входить Тернопіль? коли вже і він буде?:-(

Він входить до Львівської залізниці - єдиної в Україні, яку ще не додали. Працюємо над цим.

подорожній
21 cічня 2016, 05:03

Ого, і ви працюєте. Дякую! :-)

Будемо чекати...