Яндекс.Браузер: спеціально для України

27 листопада 2012, 10:53

Сьогодні вийшла українська версія Яндекс.Браузера, який ми запустили на початку жовтня. Браузер для України має українську та російську мови інтерфейсу, вбудований пошук Яндекса, що вміє шукати з урахуванням регіону України, у якому живе користувач, а також перекладач сайтів українською мовою. Він уміє просто в пошукових підказках показувати цифри та факти, наприклад, вартість телефона на Маркеті після введення моделі в пошуковий рядок або курс валют на запит «10 гривень у рублях».


Яндекс.Браузер дозволяє швидко відкривати сайти навіть у разі низької швидкості з’єднання. У нього є режим Турбо, який пришвидшує завантаження веб-сторінок шляхом зменшення об’єму даних. Вміст сторінки стискається на серверах Яндекса (до 75%) і передається користувачу, що допомагає не лише швидко відкривати сторінки, а й економити трафік.
Завантажити новий браузер можна на сайті http://browser.yandex.ua/. Щоб обрати мову встановлюваної версії браузера, потрібно натиснути на перемикач у правому верхньому кутку сторінки.


Познайомитися з основними функціями браузера можна у відеоролику:

7 коментарів
накінець!)

Ура )

 

Еще не готовоК сожалению, версия для вашей операционной системы не доступна.

Ага, вийшов.

А яка у вас операційна система?

Для ubuntu linux так і не зробили:-(, поки буду тішитись Яндекс.Елементами для FireFox

разработчики обещают подумать о таком дистрибутиве. Обязательно сообщим, когда будут новости.

--
Инна Грингольц, Яндекс
так чому яндекс  веде себе як простетутка неможливо обєднати браузер с телефоном Потім напечатав для людей цікаве з історії  ви   викрадаєте  не пускаєте в ленту новин  Може Вам не подабається те,  шо я користуюсь нашим браузером тоді не блокуйте коли я загружаю інший браузер Потім що за запитання я напечав хочу змінити сторінку а ви не закінчили сторіку і хосчуте покинути звітки ви взяли щоя хочу головне знову зникає те щоя печатав ви злодіє  а не браузер