Весь транспорт Криму на Розкладах

На Яндекс.Розкладах запустилися розклади автобусів основних автостанцій Криму. А це означає, що на сервісі зараз зібрано практично весь транспорт півострова. Уже давно можна будувати маршрути кримськими приміськими потягами, а також дивитися розклади та наявність місць на потяги далекого сполучення і літаки. А ще Розклади знають, як із Керчі в Порт-Кавказ ходить пором. Крім того, в Ялті, Сімферополі, Севастополі та Євпаторії можна користуватися маршрутами міського транспорту.


Але повернемося до автобусів. Якщо вам забажається незвичного зимового відпочинку, пропонуємо спланувати його на Розкладах. Виїхати можна з Сімферополя до Білогірська – подивитися на крейдяну гору, потім вирушити в Судак – відвідати фортецю, для якої влітку надто спекотно, а звідти наступного ранку - до Севастополя побачити пам'ятник затопленим кораблям.


Також на сервісі є розклад усіх автовокзалів, наприклад, центрального автовокзалу Сімферополя або автостанції Феодосії. Ця ж інформація є на мобільному сайті m.rasp.yandex.ua. Дані ми отримуємо від ДП "Розрахунковий центр Мінінфраструктури України".


Команда Яндекс.Розкладів,
життя в дорозі

4 коментарі
подорожній
21 cічня 2016, 05:00

Давно чекав на цю новину, тільки-но вчора згадував, бо приїхав з Тернополя в Євпаторію, а тут розчарування.:-(

 

Чому прокладаючи маршрут Тернопіль-Євпаторія обравши пересадку в Сімферополі Яндекс пропонує чекати майже 2 години на електричку, коли можна за час очикування сісти на будь-який з 15 автобусів. які їдуть в Євпаторію кожні 5-10 хвилин?

 Також є дублювання маршруту автобусу Нижнєгірський — Евпаторія тут і тут. Між ними знайшов лише одну відмінність. один їде через Цветочное, поворот другий просто через Цветочное. Хоча в обох маршрутах час прибуття і відправлення з зупинок однаковий - 9:35.

Як я вже обіцяв у клубі Яндекс.Розкладів, ми постараємося розібратися з цими моментами.

Ще раз дякую за ваші зауваження.

Надеюсь в будущем добавите все областные центры нашей страны. :-) Лично я жду Харьков.

Планы уточнить не смогу, но сделать сервис полезным для всех, постараемся. :)