Вісті з доріг: 9 балів, Київ стоїть

Зима, як і щороку, прийшла несподівано, і через сніг із дощем ситуація на дорогах Києва була складною від ранку. О 8:45 світлофор Яндекс.Заторів показував 7 балів замість звичних 6, правда, не довше за чверть години.


Вдень мряка перетворилась на справжній снігопад. А затори, знизившись опівдні до 4 балів, о другій знову виросли до 7. О 14:20 затори досягли 8 балів, о 15:55 – 9-ти. Цікаво, що таке завантаження (8 балів удень) спостерігалося рівно два роки тому – 2 грудня 2010 року.


Снігопад призвів до збільшення кількості ДТП. Наприклад, в обід аварія на Севастопольській площі паралізувала під’їзди до неї з боку Повітрофлотського проспекту та вулиці Народного ополчення, тут швидкість не перевищувала 5-7 км/год.

О 6 вечора складна ситуація була на Чоколівському бульварі, Червонозоряному та Повітрофолотському проспектах, вулицях Гетьмана, Довженка, Теліги, Борщагівській, Червоноармійській, Інститутській, Артема, Великій Житомирській, а також на Набережному шосе, де машини рухалися не швидше за 7-10 км/год. Увесь центр Києва традиційно теж стояв. Зрештою, рівень завантаженості знову піднявся до 9 балів.

Але київські водії не сумують: хтось пропонує сусідам по затору мандаринку, хтось бізнес-ідею – роздати працівникам ДАІ лопати для снігу, а інший філософствує: «І позаздрили водії пішоходам...». Подивитися добірку «балачок» про сьогоднішні затори – коментарів, які залишили користувачі мобільних Яндекс.Карт - можна в альбомі.


Наталія Журавльова і аналітики Яндекс.Заторів,
з першим снігом!