Ще трохи супутників

На сервісі Яндекс.Карти сьогодні невеличкий реліз супутникових знімків: з’явилися оновлені фото Івано-Франківська та Заліщиків, а також дев’ять нових міст. Це Луганськ, Чернівці, Олександрівськ, Гадяч, Жашків, Заставна, Кіцмань, Лутугине та Щастя.
З цікавинок варто подивитися на монастир Хрещатик у Заліщиках, Чернівецький національний університет та Інститут культури та мистецтв у Луганську:


Якщо ви добре знаєте ці міста (або будь-яке інше, знімки якого в нас уже є), долучайтеся до малювання Народної карти. Доповнюйте інформацію про ваше рідне місто і допомагайте іншим користувачам орієнтуватися в ньому.

Дмитро Мельник,
гадаю, що Україна фотогенічна

3 коментарі

Дмитро, я написав Вам на ваш е-мейл але не отримав відповіді. Тому спробую ще тут:-) У Львові запроваджують систему розумних світлофорів (і інші іновації на громадському транспорті). На трамваях, тролейбусах та міських автобусах встановлюються GPS трекери. Трекерами обладнано вже більше 200 одиниць громадського транспорту, крім цього в трамваях встановлюють безкоштовний WiFi. Думаю, що Яндексу потрібно зв'язатися з управлінням транспорту міської ради (поки цього не зробили конкуренти :) ) для можливості обробки отримання даних (400 GPS трекерів встановлених на громадському транспорті !, покази світлофорів) і можливості ДОСТОВІРНОГО інформування про корки в нашому місті   

Доброго дня.

Дякую за корисну інформацію. Ми обов'язково зв'яжемося з управлінням транспорту Львова.

Знову Луцька нема!?(