Найпопулярніше-2012

10 грудня 2012, 11:17

Традиційно за кілька тижнів до початку новорічної лихоманки ми підбиваємо підсумки року. Чи цікавилися ви у 2012-му тим, як поводитись, якщо ви шампунь? А чи шукали в інтернеті, де ваша друга шкарпетка? Так чи інакше, цьогорічні топ-10 тем року виглядають саме так (теми року – це події та персони, кількість запитів про які різко зростала або не зменшувалась протягом року).

Наприклад, найпопулярнішими питаннями до Яндекса були [де взяти грошей], [що робити коли нудно], [яке сьогодні свято] та [котра година в україні]. Часто траплялися і загадки, наприклад, [на дубі 4 гілки на гілці по 4 яблука в яблуці по 3 хробака скільки хробаків].

З-поміж телешоу українці найчастіше шукали 2-й сезон «Холостяка». А найгучнішою прем’єрою стали «Сутінки. Сага. Світанок: частина 2».

Що ж до персон, то рейтинг жінок очолювали Вітні Х'юстон, а чоловіків – Богдан Ступка.

Цікаво, що українці частіше, ніж фінал та на півфінали Євро-2012, шукали ігри за участю української збірної з футболу. Загалом українська збірна цього року зіграла 12 матчів. Найпопулярнішим із них був матч з Англією на Євро-2012, а найменш популярним — з Болгарією 14 листопада.

Утім, дивіться самі:За посиланням шукайте оригінал картинки.

Щиро ваш
Яндекс

7 коментарів
топ фільмів мене вбив(
Альона Дрючило
21 cічня 2016, 05:00

а чому? це ж саме ті популярні, що були протягом року? Хоча я 80% не бачила... Багато радили подивитись "Ржевський проти Наполеона"

не мій формат)

та да... походу только девушки фильмы исчут в Яндексе :)

 

Що робити коли ти шампунь

ахах, ой немогу... шампунь :-D

"навіщо мені холодильник якщо я не палю"

0 показів в місяць - це шалений інтерес?

 

Взагалі-то, коректніше було б попереджати, що у списках - запити, перекладені з російської.

Враховувалися запити різними мовами, дуже схожі за формулюваннями запити склеювалися. Особливо це стосується запитів про фільми, людей тощо. Тому в принципі не можна казати, що тут наведені точні формулювання мовою оригіналу.