Як зустрінеш Новий рік

У нас уже новорічний настрій, тож дослідити ми теж вирішили святкові запити, а саме запити про місця, де українці зустрічатимуть Новий рік. Приблизно в 7% запитів про Новий рік [1] користувачі уточнюють місце, де вони збираються святкувати. Про новорічний відпочинок в Україні Яндекс питають майже в 9 разів частіше, ніж про поїздки за кордон.

Майже половина користувачів, які вирішили зустріти Новий рік в Україні, питають про великі міста — мабуть, шукають місцеві розваги. Ще чверть цікавляться курортами Карпат і Криму. Найпопулярніші гірськолижні курорти в Україні — Буковель, Яремче та Славське.

Серед зарубіжних країн в українців найпопулярніші Єгипет і Чехія — на них припадає більше чверті новорічних запитів з іноземними географічними назвами.

У різних регіонах України різні улюблені напрямки. Наприклад, у Києві та Одесі найбільше запитів про Єгипет, у Донецьку — про Чехію, а в Дніпропетровську та Харкові — про Росію.

Близько 1% користувачів досі не визначилися з місцем і прямо запитують у Яндекса, де і як їм краще відсвяткувати, наприклад, [як зустрічати новий рік], [де недорого відпочити на новий рік] або [як зробити новий рік незабутнім].

Докладно про кожен регіон читайте в повній версії дослідження.
____
[1] Було враховано всі запити, у які входять різні форми словосполучення «новий рік» і слова «новорічний» українською та російською мовою. Усі дані отримано від пошуку в період з 19 листопада до 9 грудня.