[кінець світу то буде він чи ні]

Користувачі Яндекса почали масово хвилюватися через черговий «кінець світу» ще в жовтні, у листопаді кількість запитів зросла і в грудні вже становила близько 20 тис. на день. Значна частина всіх запитів — це неконкретні питання на кшталт [кінець світу 2012] або [новини про кінець світу]. Приблизно в 17% випадків користувачі хотіли знати, що ж саме і чи буде взагалі: [кінець світу 2012 рік 21 грудня що буде в україні], [кінець світу то буде він чи ні].

За коментарями користувачі майже не звертались до винуватців ажіотажу, індіанців майя: про них ішлося лише в 0,7% запитів. Натомість у близько 5% усіх запитів українці цікавилися думкою екстрасенсів та ясновидців, наприклад, [кінець світу 21 грудня 2012 року передбачення ванги]. На другому місці за популярністю Оракул Шамбали, Далай-лама та інші тибетські монахи (3%). Приблизно по 1% припадає на питання до вчених [кінець світу 21 грудня 2012 року думки вчених] і звернення до світових релігій: [кінець світу за біблією], [що говорить церква про кінець світу].

3% запитів стосувалися точної дати та часу події: [коли буде кінець світу], [21 грудня 2012 року кінець світу о котрій]. Ще 2% були спробами знайти інформацію про «скасування» апокаліпсису: [кінець світу 2012 скасовано], [кінця світу в 2012 не буде].

Крім того, вінничани шукали оренду приміщень [бункер на конец света], а дніпропетровцям хотілося визначеності: [что за ажиотаж все готовлятся до конца света тактбудет илинет]. У Львові були налаштовані на позитив [конца света не будет я еще замуж не вышла], у Києві цікавилися втручанням позаземних цивілізацій [к концу света избранных заберут с собой инопланетяне], а в Донецькій області питали, [где лучше встретить конец света]. Дехто з жителів Криму був налаштований войовничо та шукав [курсы по борьбе за живучесть при конце света], а хтось із мешканців Черкаської області був готовий рятувати світ: [як зробити щоб не було кінець світу].

Решта запитів — це пошук фільмів, телепередач, музики, анекдотів, статусів і сонників на цю ж тему: [кінець світу 2012 відео], [таємні знаки кінця світу дивитися онлайн].

 
Аналітики Яндекса,
думаємо, минеться