[у день закоханих до бібліотеки] та [валентинка с угрозой]

Українці почали питати про день Святого Валентина ще на початку січня. Причому романтичнішими виявилися дівчата: вони про хлопців питали майже в 10 разів частіше, ніж хлопці про дівчат. До слова, благовірним подарунки шукали теж значно рідше, ніж хлопцям.
Цікаво, що траплялись і запити про те, [коли День закоханих] і [яке свято 14 лютого].

Трійка найпопулярніших запитів українців:

1. День Святого Валентина
2. Валентинки своїми руками
3. Що подарувати хлопцю на День закоханих

Мешканці різних регіонів України питали про [польский язык для влюбленных] та про те, чи хороша ідея піти [у день закоханих до бібліотеки]. Шукали натхнення: [что подарить на 14 февраля парню металлисту], [сценарії до дня святого валентина у дитсадку] та [фотосессия для влюбленных в вампирском стиле]. Дехто з наших користувачів охоче б здійснив [путешествие к мощам святого валентина неизвестная украина], а також зекономив: [как поздравить с днем влюбленных с минимальными растратами]. А ще декому була потрібна [валентинка с угрозой], [валентинка из скрепок], [валентинка для моряка] та [валентинки собачке].

До речі, собачкам, морякам і всім, у кого є електронна пошта, ви можете надіслати листівку з головної сторінки yandex.ua. Шукайте конвертик у верхньому лівому кутку сторінки.Аліса Недашковська,
кохайте одне одного