Автомобільні потоки Києва

Зима йде до завершення, а отже, можемо зробити перші сезонні підсумки. Очевидно, це був найскладніший час для автомобілістів, втім, свята позаду і вкрай несприятливі погодні умови, сподіваємось, теж.

Попри погоду, останні три місяці в певний час доби ми спостерігали одне й те саме. Скільки машин проїжджає зранку та ввечері найбільшими вулицями Києва, показує схема автомобільних потоків. Чим більше машин, тим товщі лінії на схемі.


Як зранку (з 8 до 10), так і ввечері (з 18 до 20) найбільше машин проїжджає північною частиною Окружної дороги (проспект Ватутіна ― Московський проспект ― вул. Олени Теліги), проспектом Перемоги, бульваром Дружби народів, а також Наддніпрянським і Набережним шосе від Дарницького мосту до мосту Метро.

Напрям основного потоку машин впродовж дня зазвичай змінюється: вранці більшість водіїв їдуть у центр, а ввечері — з центру. Винятком є Набережне шосе: і вранці, і ввечері багато машин звідти їдуть «на північ», у сторону Поштової площі.

Серед київських мостів найбільшу пропускну здатність має Московський міст: увечері ним проїжджає майже стільки ж машин, скільки мостами Метро та Патона разом узятими. Вранці більше машин проїжджає Дарницьким мостом, ввечері — мостом Патона.


ТОП МОСТІВ ЧЕРЕЗ ДНІПРО ЗА КІЛЬКІСТЮ МАШИН, ЯКІ ПРОЇЖДЖАЮТЬ ВРАНЦІ ТА ВВЕЧЕРІ

  1. Московський міст (4 смуги в одну сторону)
  2. Південний міст (3 смуги)
  3. Дарницький міст (3 смуги)
  4. Міст Патона (3 смуги + реверсна смуга)
  5. Міст Метро та Русанівський метроміст (2 смуги)

 Повна версія дослідження про автомобільні потоки Києва 


Наталія Журавльова і Дмитро Мельник,
хай час працює на нас