Захисник браузерів Вітчизни

Є програми, які під час встановлення змінюють налаштування ваших браузерів: домашню сторінку, пошук і сам браузер за замовчуванням. Іноді розробники попереджають про зміни і дають шанс зняти галочки, а іноді програма діє мовчки, і користувача чекає сюрприз після наступного запуску браузера.

Щоб допомогти вам уникнути таких несподіванок, ми випустили Менеджер браузерів. Це програма, яка стежить за тим, щоб ніхто не змінював налаштування без вашого відома.

Це працює так: ви встановлюєте Менеджер і зазначаєте, на які зміни та як йому слід реагувати. І якщо якась програма раптово змінить, наприклад, домашню сторінку в браузері, Менеджер одразу повідомить про це та запропонує повернути все як було.

Менеджер також стежить за змінами системного файлу hosts. У ньому можна прописати, який сайт відкривати за тією чи іншою адресою. Зловмисники можуть змінити цей файл, щоб направити користувача з популярних і безпечних сайтів на шкідливі ресурси.

Нова програма замінила Яндекс.Захисника. Але якщо він стежив лише за домашньою сторінкою та пошуком Яндекса, то Менеджер захищає будь-які ваші налаштування. Він нічого не встановлює та не пропонує встановити – усе вирішуєте ви самі.

Завантажити програму з українським інтерфейсом можна на сторінці bm.yandex.ua.


Галина Руднєва і команда Менеджера,
завжди напоготові