Супутникові знімки: 14 нових і 30 оновлено

Щось давненько у нас не було релізів супутникових знімків. Виправляємося: сьогодні на Яндекс.Картах з’явилося 88 тис. кв. км нових фотографій України. Отже:

Чотирнадцять нових міст, серед яких Луцьк, Шостка, Хмільник, Батурин.

Оновлено знімки 30 міст, зокрема Києва, Одеси, Дніпропетровська, Кривого Рогу, Херсону, Сум та Ужгорода, а також міст Криму – Сімферополя, Севастополя, Ялти, Євпаторії, Алупки (привіт усім, хто з нетерпінням чекає курортного сезону).

Зйомки проводилися у 2012 році.

Нові: Батурин, Бахмач, Ківерці, Ланівці, Луцьк, Мена, Монастирище, Рожище, Ромни, Сарни, Семенівка, Хмельник, Христинівка, Шостка.

Оновились: Алупка, Бориспіль, Вишневе, Волноваха, Волочиськ, Гола Пристань, Дніпропетровськ, Євпаторія, Іллічівськ, Інкерман, Київ, Кременчук, Кривий Ріг, Кролевець, НовомосковськОвруч, Одеса, Перечин, Підгородне, Світловодськ, Севастополь, Сімферополь, Суми, Ужгород, Херсон, Хоростків, Чигирин, Чоп, Ялта, Ямпіль.

 Тепер, наприклад, можна помилуватися Луцьким замком і палацем Розумовського в Батурині з висоти пташиного польоту.


Але головна родзинка супутникових знімків навіть не в цьому. А в тому, що на їх основі ви самі можете створювати карту свого міста на Народній карті. На знімках межі будівель і вулиць міста чіткі, а тому ви як його мешканець легко зорієнтуєтеся. Такі карти дуже корисні в населених пунктах, де схем ще немає. Та й на схемах великих міст часто нема того, що місцеві позначили на Народній карті: наприклад, можливості пройти сходами між двома вулицями.


   


Василина Вдовіна та команда Яндекс.Карт,
для таких же картоманів, як і ми

4 коментарі
Ну нарешті дождались )

Думал увидеть обновления спутниковых снимков и для Полтавы, но, к сожалению, не вижу их :-( 

Обязательно еще опубликуем. Просто спутник пока не пролетал над вашим городом в хорошую погоду :(