Позмагайтеся на Яндекс.Алгоритмі

Цього літа Яндекс проводить міжнародний чемпіонат із програмування Яндекс.Алгоритм 2013. Будуть великі грошові призи, подарунки, оригінальні правила та фінал у Санкт-Петербурзі. А головне – неймовірно цікаві задачі, які спеціально підготували професіонали з Японії, Польщі, Росії, Білорусі та інших країн світу.

Реєстрацію вже розпочато, а власне змагання складатиметься з шести раундів. Перший із них – тестовий – розпочнеться 27 червня, а останній – фінал – відбудеться 22 серпня. До речі, його буде проведено в палаці Великого Князя Володимира Олександровича, куди звичайному туристу просто так не потрапити. Детальніший розклад є на сторінці турніруПризовий фонд складає понад 135 тис. грн (близько 75,5 тис., 37,7 тис. і 22,6 тис. за 1-ше, 2-ге та 3-є місця відповідно). Сотня найкращих учасників отримає також унікальні футболки.

Взяти участь у чемпіонаті можуть програмісти звідки завгодно та будь-якого віку. Правда, учасники, яким не виповнилося 18 років, не зможуть пройти у фінал. Переліт і проживання в Санкт-Петербурзі під час фіналу відшкодовує Яндекс.

Реєструйтеся, і хай переможе найсильніший.


Наталія Журавльова і колеги-програмісти,
проведіть літо з користю