«Чому являєшся мені у сні»

Кенгуру, смажена риба, багато гвинтокрилів, директор, який кидається на них із кулаками, нечисті рукави у кофти ― все це сниться українцям, і вони запитують у Яндекса, чи, бува, воно не означає чогось важливого. Ми дослідили запити про сни, і з’ясувалося, що мешканці України задають їх близько мільйона разів на місяць.

На першому місці за поширеністю в пошуку Яндекса ― запит про [сонник]. Він гарантовано потрапляє до топ-100 найпопулярніших, а інколи і до десятки, наприклад у новорічно-різдвяні свята, коли ворожать.

Найчастіше українці, а радше українки, питають про вагітність. Іноді це навіть питання про вагітність «у квадраті» [к чему снятся беременные беременным] або про інші «навколовагітні» речі [что если беременной снится, что она нашла два телефона].

У снах бачать і тварин [что если снится кататься на страусе], і їжу [что если снятся семочки], і життєві події [к чему снится не смог пронести девушку на руках], і цілком буденні справи [к чему снится просто ходить].


До чого сниться…
Топ-10 снів українців у пошуку Яндекса:
1. вагітність
2. риба
3. весілля
4. колишній хлопець
5. змія
6. хлопець, який подобається
7. кров
8. море
9. секс
10. собака

Часом те, що бачили, сновидці описують у загальних рисах [когда снится дождь], а іноді дуже детально, щоб тлумачення було на 100 % правильним [приснилось, что жена подарила мне красивые коричневые туфли].

А ще українці питають про таке:
[сонник мне приснилось что я здала екзамин 9 класа на 3 питёрки]
[к чему снится жена-вампир]
[к чему снится учить зверей танцевать]
[что во сне хачапури]
[чо коли сниться яблуневий цвіт]
[что снится собаке]
[что делать если снится джигурда]
[снится директор]
[мне приснилось что я девушка]
[якщо приснилась колишня мого хлопця]
[якщо сниться маленький птичка]
[что значит если снится паркур не велосипеде]

Аліса Недашковська та команда Яндекса,
може, нам це все наснилося

3 коментарі
Тільки не Джигурда! ))

А є запити [до чого сниться сталін] )

«Чого являєшся мені у сні» — единственное украинское стихотворение, которое помню наизусть со школьных времен. Эх, классный был поэт Франко.