Браузер у мобільному форматі

Ми взяли великий Яндекс.Браузер, додали дещо важливе саме для мобільного пошуку, адаптували для Android та iPad – і вийшов компактний Браузер для мобільних пристроїв. Завантажити його можна вже зараз із Google Play та App Store.
Браузер до дрібниць враховує специфіку мобільних пристроїв. По-перше, у ньому є режим Турбо, який пришвидшить завантаження сторінок, коли з’єднання з інтернетом стане повільним. Він стискає контент, заощаджуючи і час, і трафік.
По-друге, на популярні запити Браузер одразу дає готову відповідь. Коли ви шукаєте [океан ельзи відео], мабуть, хочете подивитися кліпи, а не сайти, на яких їх розміщено. Це ж стосується і пошуку зображень, погоди та новин.
  


У планшеті Яндекс.Браузер відкриває сторінки поруч із результатами пошуку. Це для того, щоб зручніше було перемикатися між ними та обрати найкращий.

Як і великий Браузер, мобільний має єдиний рядок для введення адрес і запитів. У нього також можна вводити запити голосом українською, російською, англійською та іншими мовами. Ваші улюблені сайти зручно розташовані у Табло. Набір за замовчуванням зміниться, варто вам трохи покористуватися Браузером – він врахує, куди ви заходите найчастіше.
Збірка Браузера доступна українською та російською мовами. Завантажуйте з App Store та Google Play.

Дмитро Мельник і команда Браузера,
любителі малих форм