2000 пройдуть до наступного етапу Яндекс.Алгоритму

Ми вже писали про початок реєстрації на Яндекс.Алгоритм – чемпіонат із програмування, який Яндекс проводить цього літа. Настав час для наступного, кваліфікаційного, раунду. 2000 учасників, котрі розв’яжуть хоча б одну задачу, матимуть шанс отримати один із трьох призів, сума яких складає понад 135 тис. грн. Якщо ви уже реєструвались у тестовому раунді або не пройшли його ‒ не страшно, оскільки кваліфікаційний відритий для всіх. Тому навіть не вагайтесь – заповнюйте заявку.

Нагадаємо, що це другий, після тестового, етап змагання. Обидва раунди мають на меті обрати учасників для решти етапів – трьох відбіркових і фінального. Звучить складно, але насправді все просто, от дивіться:



Раунд почнеться 8 липня о 18:00 і триватиме 24 години. Для участі в ньому зареєстрований учасник повинен натиснути на посилання «Почати змагання», після чого розпочнеться 100-хвилинний віртуальний раунд. На кожну задачу буде відведено певну кількість хвилин, не встигнете – її не зарахують. Докладніші правила є на відповідній сторінці.

Фінал відбудеться в Санкт-Петербурзі 21‒23 серпня, і Яндекс, між іншим, відшкодовує витрати на дорогу та проживання.

 

Аліса Недашковська,

теж залюбки позмагалася б