Новий пошуковий Артемівськ

Україна – велика країна. Навіть області в ній великі. А це значить, що для мешканців різних куточків одного регіону потрібні різні відповіді на геозалежні запити. Відсьогодні на Яндексі працює новий алгоритм Артемівськ, який зважає не лише на область користувача, а й на місто.

Приміром, жителі Києва та Борисполя, хоч і мешкають поруч, отримають різні результати на запит [автошкола]. Якщо ж хорошої географічно точної відповіді немає, то пошук запропонує результати для регіону. Визначати його вміла ще попередня версія пошуком програми, Полтава.Друга новина ― про повноту відповіді. Ще в Полтаві ми перекладали україномовні запити російською, якщо на оригінальний знаходилося небагато результатів. Тепер ця технологія працює точніше та почала також використовуватися в пошуку у Відео та Зображеннях. Це помітно, якщо пошукати, наприклад, [піраміди джосера] або [схеми для кубика рубіка].

І наостанок, якщо ви ще не знаєте, чому саме Артемівськ. Пошукові програми ми називаємо так, щоб кожне наступне ім’я починалося з останньої букви попереднього, така собі гра в міста.

Команда Пошуку,
цікаво, яке місто на «К» пасуватиме наступному алгоритму