Усі на Острови!

Нарешті всі охочі можуть дослідити, «помацати» та випробувати Острови ― новий інтерфейс Яндекса, який ми анонсували кілька місяців тому. На них уже переїхали головна сторінка, результати Пошуку, Зображення та Відео, а з часом цим інтерфейсом користуватиметься весь портал.

Острови значно скорочують час на вирішення завдання. Наприклад, на розшук вантажу. Задавши запит [нова пошта відстежити посилку], це можна зробити прямо в результатах пошуку:


 

Щоб видача залишалась інформативною, інтерактивні елементи іноді сховано. Наприклад, карта відкривається після кліку на адресу, а форма ховається під відповідним написом. Приміром, у результатах пошуку на запит [смартфон розетка] буде кнопка «Вибрати мобільний телефон». Тут ви зможете задати найважливіші параметри та перейти одразу до потрібного розділу сайту:

 


Острови працюють у бета-версії, тому інтерфейс поки що доступний лише російською. Українською він з’явиться вже у серпні.

Інтерактивних форм поки що не дуже багато, тому буде здорово, якщо ви допоможете нам створити Острови для ваших сайтів. Як це робиться, читайте в інструкції Яндекс.Вебмайстра.


Наталія Журавльова,
круто мати острів