Від сесії до сесії

Яндекс отримав 300 тисяч запитів про вступну кампанію, і це лише з початку травня – схоже, що українці дійсно переймалися питанням, ким бути. Найпопулярніші запити на цю тему ‒ [вступ інфо], [система конкурс], [абітпошук] і питання про те, які документи потрібні для вступу до ВНЗ.
Шукали також певні заклади – найчастіше Донецький національний університет та КНУ ім. Тараса Шевченка. Траплялися питання і про закордон, наприклад про Краківський економічний та Оксфордський університети.

Як правило, користувачі запитували не про конкретні спеціальності, а про назви факультетів. Приміром, такі незвичні, як [факультет вокалістів], [культурний факультет] чи [факультет по транспорту]. А ось як виглядає десятка найпопулярніших:

  1. юридичний
  2. журналістики
  3. філологічний
  4. економіко-правовий
  5. психології
  6. міжнародних відносин
  7. географічний
  8. управління персоналом
  9. економічний
  10. історичний

Крім того, українці питали, де можна здобути певну спеціальність:Наталія Журавльова,
дайте студенту точку опори – і він засне!

2 коментарі

Интересно, почему ни одного запроса по техническим специальностям?

И где аналогичная статистика по русскоязычным запросам?

Добрый день! Вы про картинку или про список?

Если про список, там учтены запросы на обоих языках.

А если про картинку, то это скриншот поисковых подсказок с популярными запросами, которые начинаются со слов "де вчать на". Зайдите на www.yandex.ua, наберите в поисковой строке "где учат на" (не нажимая кнопку "Найти") - вы увидите список популярных запросов на русском.

Кстати, технических специальностей нет и там. Вообще, весьма популярны запросы вроде [куда поступить в черновцах чтобы была не нужна математика].