Мегареліз Яндекс.Карт

На українських Яндекс.Картах оновлення, якого вони не бачили… вже досить давно, скажімо так.
По-перше, з’явилися карти 39 міст у 16 регіонах України, зокрема Алчевська, Червонограда, Ковеля, Прилук, Білгород-Дністровського та інших.

Волинська область:
Володимир-Волинський
Ковель

Дніпропетровська:
Марганець

Донецька:
Артемівськ
Костянтинівка

Закарпатська:
Берегове
Виноградів
Свалява
Хуст
Чоп

Запорізька:
Енергодар

Київська:
Березань
Богуслав
Кагарлик
Миронівка
Ржищів
Сквира
Тараща
Тетіїв
Узин
Українка
Яготин

Крим:
Джанкой

Луганська:
Алчевськ
Лисичанськ
Сєвєродонецьк
Стаханов

Львівська:
Золочів
Самбір
Червоноград

Одеська:
Білгород-Дністровський

Полтавська:
Комсомольськ
Лубни

Херсонська:
Генічеськ
Скадовськ

Хмельницька:
Нетішин

Черкаська:
Золотоноша

Чернігівська:
Прилуки

Чернівецька:
Хотин


До того ж було додано детальні схеми понад ста сіл. Це означає, що Яндекс.Карти тепер знають більшість великих міст, містечок, смт і сіл України.

По-друге, було оновлено вже наявні схеми, особливо це помітно на картах Києва, Краматорська, Новомосковська, Судака та Черкас. У столиці, наприклад, уже можна роздивитися нову естакаду на Дніпровському узвозі та президентський вертолітний майданчик:

  

По-третє, кардинально змінився дизайн самої карти. Наші спеціалісти довго працювали, аби вона одночасно залишалася звичною для користувачів, відображала важливу саме зараз інформацію та зручно роздруковувалася на чорно-білому принтері. Ось як виглядав раніше і виглядає зараз район Аквапарку в Судаку:
Докладно про реалізацію нового дизайну карти в різних масштабах читайте в корпоративному блозі Яндекса.
Крім того, в новому релізі виправлено багато помилок, зокрема й ті, що нам надіслали користувачі через форму зворотного зв’язку. Наприклад, нанесено адресу для Міжнародного виставкового центру на Броварському проспекті в Києві та відредаговано маршрутний граф в Одесі. До речі, оновлений граф по Україні ми запустили кілька тижнів тому, і ви вже могли помітити покращення.


А втім вислів «краще один раз побачити, ніж сто разів почути» ― це точно про наш випадок. Дякуємо усім, хто долучився до виправлень, пишіть нам ще. А якщо детальної схеми вашого міста ще немає ― намалюйте його на Народній карті.

 

Ваші назавжди
Яндекс.Карти

7 коментарів

Доброго дня! Щойно зайшов на оновлені карти та зразу помітив помилку: Київ, вулиця Солом'янська 18 насправді повинна бути Солом'янська 16! Виправте!

Доброго дня і дякую за зауваження!

Мапи України в нас від партнера - компанії "Транснавіком", тому ми передамо їм ваше повідомлення про помилку, і якщо вона дійсно має місце, її виправлять в наступному оновленні.

А загалом, щоб ми швидше дізналися про помилку, можна скаржитися на неї прямо з карти (там внизу зліва є кнопка "Повідомити про помилку")

Дякую. Так тепер буду і робити!

Добрый день и спасибо за замечание.

Как я написала выше в ответ на другой вопрос, карты Украины у нас от партнера - компании "Транснавиком". Поэтому мы передадим им вашу жалобу, они ее проверят, и если ошибка подтвердится, они ее исправят при следующем обновлении.

А в дальнейшем лучше сообщать об ошибках прямо с карты, через форму "Сообщить об ошибке" (кнопка в нижнем левом углу)

жаль, що карт нема українською мовою. Краще буду малювати на openstreetmap

А как теперь в iOS версии выбрать подпись улиц, например Львова, на украинском языке?

В веб-версии можно выбрать UA или RUS, в iOS раньше были подписи и укр, и рус, а тепер после вашего последнего обновления все стало на рус, без возможности поменять. Как быть?