Інформаційні шари на Яндекс.Картах

Ми вже звикли запитувати в Яндекс.Карт, як знайти потрібний будинок, чи є поблизу якась піцерія, чи варто зараз їхати в центр Києва машиною або ж краще дістатися туди метро. Сьогодні ж на Картах з’явилося ще чимало цікавинок. Це смішні та незвичні пам’ятники, унікальні фотографії початку XX сторіччя, фото тварин з різних куточків світу, цікаві відеосюжети з різних країн і багато іншого.

Якщо ви все-таки вирішили провести новорічно-різдвяні свята на лижах, вам стане у нагоді шар з гірськолижними курортами України. Серед іншого ви дізнаєтеся, де саме розташовані популярні курорти, які там є траси, і навіть побачите їхній стан.

Крім того, Яндекс.Карти деяких міст показують локальні довідкові шари. Наприклад, у Харкові можна побачити карту готелів і нічних клубів, у Дніпропетровську — музеї і виставки, у Києві зможете знайти найближчу АЗС або СТО. Усі довідкові шари зроблені на базі API Яндекс.Карт. Більшість з них надали партнери проекту.

Щоб побачити потрібний інформаційний шар, натисніть кнопку «Показать на карте» та виберіть тематичну карту, яка вас цікавить. Список доступних шарів змінюється залежно від того, який фрагмент карти і в якому масштабі ви проглядаєте. У масштабі України ви побачите шари, що охоплюють усю країну, а в масштабі міста — локальну інформацію. Одночасно можна відображати тільки один тематичний шар.

Клікніть на мітку на карті і побачите короткий опис об'єкта. Для отримання детальнішої інформації перейдіть за посиланням на сайт партнера.

Зараз на Яндекс.Картах можна знайти понад 60 шарів, і це тільки початок


Василина Вдовіна та Яндекс.Карти

3 коментарі
Чота я не поэл… ыде там 60 слоев? Токо это нашёл:

- Эпидемия гриппа
- Фото животных
- Фото начала XX века
- Страны мира на видео
- Необычные памятники
- Горнолыжные курорты

Де ищо 54 слоя?
Смотри, более 60 - это с учетом справочных слоев, которые есть в отдельных городах. Например, зайди на Яндекс.Картах на Харьков, и у тебя в списке появятся дополнительные слои: "Гостиницы", "Ночные клубы", "Музеи", "АЗС", "Аэропорты и вокзалы" и еще парочка.
Ага, спасибо.

А в Киеве есть только АЗС и СТО.
Гы.