[весілля сьогодні що робити]

Попри те, що більшість українців урожаю не збирає, традиція гуляти весілля восени лишилась. А готуються до них і найчастіше шукають в Яндексі напередодні ― у серпні. На цей місяць припадає близько 18 % від усієї кількості запитів за рік, і це вдвічі більше, ніж у «низький сезон» ― у грудні.

Усього за останні 12 місяців користувачі з України задали 8 мільйонів запитів про одруження. Серед них траплялися питання і про весільну лихоманку [весілля сьогодні що робити], і про зріст [свадьба где невеста выше жениха], і про удари долі [неожиданный холод а у нас свадьба что делать].

Схоже, що жінки більше цікавляться церемонією, ніж чоловіки: серед п’яти найпопулярніших весільних тем три ― суто дівчачі. 

Ось цей топ-5:

1. Сукні
2. Привітання
3. Зачіски
4. Пісні
5. Букети

Досить часто трапляються питання про те, як називаються річниці весіль ― [шкіряне весілля це скільки років] і як із ними привітати ― [вірші на весілля чоловікові три роки].Крім того, українців хвилюють традиції та повір’я щодо грошей, їжі тощо: [прикмети що робити з грошима які зібрав на весіллі], [що треба говорити коли ріжуть весільний торт], [розбився весільний келих до чого].

Ще одна категорія запитів ― про одруження відомих людей, наприклад, Ксенії Собчак і Максима Віторгана. А от найгучніша «весільна качка» ходила про Володимира Путіна та Аліну Кабаєву.

А ще хтось із українців хоче добре повеселитися, дехто ― почитати про ідеальних наречених, а інші не хочуть весілля взагалі:

[что делать что бы хорошо погулять на свадьбе]
[о каких невестах мечтают]
[не хочу весілля що робити]
[свадьба в калмыкии сколько дарят]
[село де шиють весільні сукні]
[співак як звати нещодавно було весілля в одесі]
[весільне фото де наречена страшна]

Аліса Недашковська,
теж мріяла про [весільне фото з валізою]