Яндекс.ЗНО ― новий сервіс для випускників та вчителів

26 листопада 2013, 13:07

Про зовнішнє незалежне оцінювання у Яндекса за минулий рік спитали близько 4 мільйонів разів. Водночас на тестування-2013 зареєструвалося понад 316 тисяч учасників, 127 тисяч із яких пройшли пробне оцінювання в березні. Зареєструватися на нього треба заздалегідь, а ще воно платне і з кожного предмета буває лише раз.

Щоб допомогти школярам, учителям і батькам, Яндекс запустив zno.yandex.ua. Це портал, на якому можна безкоштовно пройти тренувальні тести з усіх 14 предметів, не виходячи з дому та в будь-який час. Ви одразу отримаєте докладний звіт про те, скільки балів набрали б на офіційному тестуванні, яких помилок припустилися та скільки часу витратили.

 


Усього на Яндекс.ЗНО розміщено 61 офіційний варіант тестів з усіх предметів. Серед них є навіть іспанська мова, яку минулого року складали лише 205 учнів. Усі завдання було підготовано Українським центром оцінювання якості освіти у 2010–2013 роках.

Крім того, на сервісі є розділ для учителів «Мої учні» ― тут викладачі зможуть побачити результати всіх, хто дозволив переглядати свою статистику. І вже з огляду на відповіді можна буде, наприклад, корегувати підготовку ― приділити більше уваги темам, які засвоїлися гірше.

Упевнені, що навіть дорослим буде цікаво перевірити свої знання, а старшокласникам ― ще й корисно. Заходьте: zno.yandex.ua.

 

Володимир Володін, менеджер проектів Яндекса у галузі освіти,
маю 200 балів із фізики та 198 з математики