Найпопулярніше-2013

Свято наближається, а Яндекс підбиває підсумки року. Традиційно ми проаналізували запити українців до пошуку і з’ясували, чим 2013 рік запам’ятається усім нам. До списку потрапили люди, події та явища, які викликали різкий сплеск інтересу саме цього року.

До переліку найважливіших подій 2013 року увійшли, зокрема, падіння метеорита в Челябінську та Євромайдан. Причому оцінити, скільки ж насправді було запитів про події у країні, складно. Питали і про «тітушок», і про «Беркут», і про «йолку». На десятій сходинці рейтингу — запити про дітей Пугачової та Галкіна. Значна кількість користувачів думала, що дітей народила сама Примадонна, а не сурогатна мати.

Серед спортивних подій українців особливо цікавили бій Володимира Кличка та росіянина Олександра Повєткіна і матч між збірними України та Франції.

Список чоловіків, про яких запитували найчастіше, очолили Андрій Панін, Борис Березовський і Валерій Золотухін, а рейтинг жінок — Тіна Кароль, Оксана Хожай та Аліна Кабаєва.

Якщо ж говорити про розваги, серед ігор лідирує мобільна «Subway Surfers», а серед пісень — хіт Наталі «О Боже, какой мужчина». Найгучніша кінопрем’єра та найпопулярніший серіал року — «Форсаж – 6» і «Сила. Повернення додому» відповідно. А от з-поміж телешоу відзначилися треті сезони «Холостяка» та «МайстерШефа» і четвертий сезон «Х-Фактора».

Серед мемів, які виникли у 2013-му, — лемур із гаслом «узбагойся» та пісня про лісапед. Що ж до гаджетів, то цікаво, що до п’ятірки найзатребуваніших потрапили самі лише смартфони, причому iPhone 5s поступився пристрою від Lenovo.

Про решту дізнаєтеся з картинки (більшого розміру – ось тут).

Команда Яндекса,
дякуємо, що шукали усе це з нами