60 нових автостанцій на Яндекс.Розкладах

25 грудня 2013, 12:39

Ми дуже старалися і підготували для мешканців дев’яти регіонів України новорічний подарунок: розклади руху автобусів шістдесятьма автостанціями. Найбільше пощастило Київській, Одеській та Чернігівській областям, а також Кіровограду, Луганську, Хмельницькому і Черкасам. На деякі рейси можна в онлайні придбати квитки (із часом їх список буде поповнюватися).

Вінниця: Автостанція-4 біля супермаркету «Грош» (три станції цього міста вже є на Розкладах).

Київ та область: автостанція біля залізничного вокзалу «Київ-Пасажирський», а також станції у населених пунктах Біла Церква, Богуслав, Бориспіль, Іванків, Миронівка, Сквира, Пісківка (біля залізничної станції «Тетерів»), Українка та Яготин (п’ять станцій у Києві та сім в області уже було).

Кіровоград: Центральний автовокзал, Автостанція-2 (також відома як Старий автовокзал).

Луганськ та область: Центральний автовокзал Луганська, луганські Автостанція-2 та Автостанція-3, Центральний автовокзал Алчевська та Автостанція-2, а також автостанція Сєвєродонецька.

Одеса та область: повністю Центральний автовокзал і частково станція «Привокзальна» в Одесі (раніше з’явилася станція «Привоз»), автостанції у Балті, Білгород-Дністровському, Біляївці, Болграді, Ізмаїлі, Кілії, Котовську, Любашівці, Рені, Сараті, Саврані, Тарутиному, Татарбунарах і Южному.

Хмельницький та область: Центральний автовокзал Хмельницького, Автостанція-2 та Автостанція-3, а також автостанція Кам’янця-Подільського.

Черкаси та область: Центральний автовокзал Черкас, Автостанція-2, Автостанція-3, а також автовокзал Умані.

Чернівці: Автостанція-4 «Добробут» (раніше запущено дві автостанції міста).

Чернігів та область: Автостанція-2 та Автостанція-3 Чернігова (уже є Центральний автовокзал), автостанції у Березні, Городні, Десні, Козельці, Коропі, Корюківці, Мені, Ніжині (Центральний автовокзал біля залізничного вокзалу), Ніжині (біля Центрального ринку), Новгород-Сіверському, Острі, Прилуках, Сосниці та Щорсі.
Дякуємо за допомогу із даними нашим партнерам — ДП «Розрахунковий центр Мінінфраструктури України» та bus.com.ua.

До речі, раніше на Яндекс.Розкладах уже з’явились автостанції Криму, Закарпаття та Львівщини. Також на сервісі можна знайти інші способи подорожувати — потягами, літаками або електричками. А якщо щось не працюватиме — пишіть, наші ельфи будуть раді вам допомогти.

 

Бажаємо зручних рейсів і ввічливих водіїв
Наталія Журавльова, Дмитро Щепак і команда Розкладів