Найбільш висвітлювані події у ЗМІ-2013

Яндекс.Новини підбили підсумки минулого (уже майже) року. Пропонуємо погортати сторінку подій року і згадати, які події не сходили з перших шпальт і телеекранів протягом кожного з 12 місяців. Для прикладу, в березні в українських ЗМІ було багато сюжетів вибори Папи Римського і позбавлення Власенка депутатського мандату, у жовтні – про бій «Кличко vs Повєткін», а головні новини грудня, звісно, були пов’язані з Євромайданом.
У Яндекс.Новин немає редакції. Робот автоматично склав список — для кожного місяця він виявив події, яким було присвячено найбільше сюжетів. Так само складається новинна картина щодня.

Сюжети — це добірки повідомлень на одну тему і за один день. Вони мають різну важливість, що залежить від кількості повідомлень у добірці та авторитетності джерел. Чим більше сюжетів місяця присвячено одній події та чим більша їх важливість, тим вона помітніша.

Найпомітніші події й потрапили до підсумкового списку. Кожна з них представлена одним, найяскравішим сюжетом.

Новини ви можете читати зручною мовою: українською, російською або двома – у правому верхньому куті є перемикач. А мову інтерфейсу можна змінювати внизу сторінки.


Наталія Журавльова і команда Новин,
*загадують бажання* щоб новини у прийдешньому році були лише хорошими

2 коментарі

Заніс сторінку у вибране, щоб переглянути згодом. На календарі 5 лютого, а сторінки вже не існує... :(

Так, уже другий місяць нового року пішов. Підсумки минулого підбили, рік проводили, отже зараз живемо теперішніми новинами )