І до ворожки не ходи (а все шукай в інтернеті)

Мало хто сьогодні дійсно вірить у передбачення, і водночас чи не кожен ворожив принаймні раз — хоч це було давно і неправда. Так чи інакше, але протягом останнього року Яндекс отримав понад 4 млн запитів про ворожбу. На святки кількість охочих знати свою долю зростає майже вдвічі. Серед іншого користувачі довіряють долю інтернет-ворожінню — [как узнать изменяет ли муж гадание онлайн], ніяковіють — [як поводитися, якщо ти ініціатор ворожби] і хочуть поворожити на те, чи варто ворожити — [гадание да нет идти ли к гадалке].Що ж до способів передбачання майбутнього, то цієї зими найбільшою популярністю серед українців користуються карти Таро. 

Ось як виглядає повна п’ятірка ворожінь:

1. На картах Таро
2. На воску
3. На кавовій гущі
4. На гральних картах
5. Ворожіння “Так чи ні”

Іноді українці серйозно цікавляться пророцтвами — [яке ворожіння онлайн найправдивіше], а іноді просто розважаються — [жартівливе гадання на новий рік небовязково щоб збулось]. Найчастіше ворожать про особисте — [ворожіння онлайн на короля], майбутнє та бажання — [ворожіння чи збудеться онлайн безкоштовно].

А ще на Дніпропетровщині поспішали — [экспресс гадание на будущее], у Києві ворожили на солоденькому — [как гадать на выпечке] і [гадание с желе], на Полтавщині сумнівалися — [можно ли верить гадалкам на картах], а в Луцьку мінялися ролями — [наснилося що гадаю ворожці].

Аліса Недашковська,
уже могла б ворожити на запитах