Із доповненнями ще зручніший

В оновленій версії Яндекс.Браузера ви знайдете чимало корисного. Мабуть, найголовніше — це доповнення, перегляд офісних документів та українська морфологія. Завантажити свіжу версію вже зараз можна тут.Доповнення існують для усіх браузерів – їх зазвичай стоп’ятсот у кожній категорії. Усі вони схожі між собою, тому іноді незрозуміло, яке з них добре працюватиме і у якому після чергового оновлення не з’явиться реклама. Щоб ви користувалися лише найкращим, наші спеціалісти відібрали надійні інструменти для вирішення основних завдань. Прямо у Браузері ви знайдете блокувальник реклами, розширення для зберігання інформації та зручного перегляду відео, інформери погоди і заторів та інше. Поки що доповнень 12, але з часом їхня кількість збільшиться. Розширення, встановлені вами, відображатимуться у цьому ж каталозі.

Крім того, Браузер у версії для Windows навчився відкривати документи офісних форматів — .pdf, .doc, .docx, .rtf, .ppt і .pptx. Ми й самі раніше не помічали, скільки документів нам не потрібно редагувати, а лише переглянути — наприклад, чи виправлено у фінальному тексті договору прикру описку «зефірними кроликами» замість «з ефірними роликами».

Для тих, хто користується збіркою з українським інтерфейсом, є ще одна хороша новина. Тепер Браузер шукає на сторінці (через Ctrl+F або Cmd+F) не лише точний збіг, а й форми слова з урахуванням морфології української мови.

У новому Браузері також поліпшено менеджер завантажень і посилено захист від SMS-шахраїв. Є ще дещо, чого ми не розказали, але хай воно стане приємною несподіванкою. Завантажуйте і користуйтеся.

Ярослав Долгов і команда відповідальних за щастя користувачів Яндекс.Браузера