Слово — пристроям на Windows Phone

Яндекс.Перекладу іноді доводиться працювати у найекстремальніших умовах — приміром, перекладати меню, коли від голоду вже тьмяніє в очах, або з’ясовувати, що з італійської означає вираз il passaggio è consentito — «дозволено» чи «заборонено». Сьогодні цей помічник з’явився і для пристроїв на Windows Phone.

Програма працює де завгодно, де є інтернет. А історію перекладів можна переглядати і без підключення до мережі — так, наприклад, зручно вчити іноземні слова. Яндекс.Переклад володіє понад 30 мовами, серед яких усі найуживаніші європейські, та працює із текстами до 10 тисяч знаків — а це вже невелике оповідання. Для 17 мов доступне озвучування.

А ще програма вміє синхронно перекладати та підказувати, причому не лише закінчення поточного слова, а й наступне. У ній є підказки навіть для тих мов, для яких у самій ОС їх немає, наприклад для української. Між іншим, вони економлять прірву часу. Для прикладу: аби ввести «Твої листи завжди пахнуть зів’ялими трояндами» потрібно натиснути на екран лише 9 разів.

 

Крім Перекладу, у Яндекса є й інші програми для Windows Phone: Пошук, Карти, Навігатор, Метро, Диск тощо – пошукайте, будь ласка, на WP marketplace.

Дмитро Мельник та Ярослав Долгов,
щиро радіємо за власників «віндовзфонів»