Львівська + ще 5 залізниць = повний комплект електричок

Найкарколомніша мандрівка мого життя — електричками з Києва до бабусі у Феодосію влітку, в самісінький пік сезону, коли лише лінивий не їхав у Крим. Із десяток потягів і, звичайно, втричі більше часу, але дешево, сердито і весело.

А ці студентські спогади ось до чого: на Яндекс.Розкладах з’явилися електрички та дизелі Львівської, останньої української залізниці, якої досі не вистачало. Решта п’ять — ДонецькаОдеськаПридніпровська, Південно-Західна та Південна залізниці — уже були, тож тепер можна планувати подорожі всією країною. Хоча на великі відстані спокійніше заздалегідь купити квиток на потяг. Інформація про рух поїздів по всій Україні на Яндексі є вже давно.

Нагадаємо, що розклади електричок ви також можете дізнаватися з віджета на головній сторінці, який за вашого бажання постійно маячитиме перед очима, та в телефоні: на сайті http://m.rasp.yandex.ua і в програмі «Електрички».

За допомогу дякуємо Львівській залізниці, яка охоплює, до речі, Волинську, Закарпатську, Івано-Франківську, Львівську, Тернопільську та Чернівецьку області. А це значить, що на сервісі тепер є розклади потягів у Карпати. Наприклад, унікального дизелю з Івано-Франківська до Рахова, відомого в народі як «Червона рута» (хто не знає, в чому унікальність, може пошукати в Яндексі).

А ще тепер усі Розклади доступні й українською. Мова сервісу визначатиметься за мовою порталу, а змінити її можна внизу сторінки.

Надія Моісеєнко та команда Розкладів,
зараз електричками лише на дачу