А ваша організація є на Яндекс.Картах?

Два місяці тому ми розповідали про появу на Яндекс.Картах нової функціональності — пошук організацій. Завдяки цьому маєте змогу знайти необхідну установу в певному районі й отримати її контактну інформацію (адресу, телефони, сайт).

Нагадаю, щоб знайти організацію, клікніть на картах на посиланні «Поиск организаций». У полі «Что» вкажіть, що саме ви шукаєте (назву установи або вид діяльності), а у полі «Где» — ймовірний район пошуку. Наприклад, у Дніпропетровську легко знайти нотаріуса в районі проспекту Газети «Правда», кафе «Апельсин» на вул. Академіка Янгеля, турфірму поблизу метро «Вокзальна» чи меблевий магазин на вул. Кірова.

Наразі найбільше організацій на Яндекс.Картах для Києва і Дніпропетровська. Бази інших міст постійно поповнюються новими організаціями — як силами Яндекса, так і за допомогою користувачів карт.

Якщо ви не знайшли своєї компанії на Яндекс.Картах, це легко виправити. Для цього заповніть форму «Добавить организацию», посилання на яку розташоване ліворуч від карти на вкладці «Поиск организаций».

Перш ніж заповнювати форму, ознайомтеся з Угодою користувача сервісу.

Поля, позначені червоними зірочками, заповнювати обов’язково, решта — за бажанням. Зазначу, у полі «Телефоны» потрібно вказувати тільки міські номери телефонів. Заявки, в яких вписані номери мобільних, не розглядаються.


Потім натисніть . Усе!

Після того як ваші дані пройдуть перевірку (для цього потрібний деякий час), інформація стане доступною для усіх користувачів Яндекс.Карт.

Додавати організації можна в усіх містах України, для яких на картах працює пошук за адресами. Таких населених пунктів уже 36.

Шукати організації можна не тільки на http://maps.yandex.ru, але й у мобільних Яндекс.Картах.


А ви вже перевірили, чи є ваша організація на Яндекс.Картах?


Василина Вдовіна, консультую щодо карт