Старт вступної кампанії до Школи аналізу даних

Сьогодні ми починаємо 4-й набір до київської філії Школи аналізу даних Яндекса (і це не жарт). Як завжди, у програмі два відділення — «Аналіз даних» і Computer Science. Вона безкоштовна, вечірня, триває два роки та не має жодного зайвого предмету.

Прийом анкет триватиме до 15 травня, у травні-червні — письмовий іспит (варіанти минулих років шукайте на сторінці з правилами вступу), також у червні відбудеться співбесіда.

Програма навчання буде подібною до тієї, що ми практикували й раніше: очно читатимуть курси «Алгоритми та структури даних» і «Програмування на Java», а от «Дискретний аналіз і теорія ймовірностей» буде мішаним — заочні лекції та очні семінари. Решта курсів, а їх більше 25, читається заочно. Повний список шукайте на відповідній сторінці.

Для кого Школа? Для усіх, хто вже працює, але має пробіли у фундаментальних знаннях, хто ще вчиться, але хоче знати більше, ніж дає академічна програма, а також для тих, кому не вистачає однодумців і цікавих завдань для тренування мізків.

До речі, ми всіляко заохочуємо студентів розвиватися в науковому напрямі. Минулого року найкращі з них нашим коштом їздили на дуже круту міжнародну конференцію ШАД у Москві, а цьогоріч ми оплатимо дорогу тим, хто пройшов набір до Літньої школи з хмарних обчислень. Але спочатку, звичайно, ШАД:


ВІДПОВІСТИ НА ПИТАННЯ АНКЕТИ

(заповнив сам, передай другові)


Максим Терновой, керівник київської ШАД