ЗНО наближається

Тільки без паніки! Час на підготовку ще є, тим паче тренування на Яндекс.ЗНО стане ще ефективнішим. Ми збільшили кількість тестів на сервісі майже удвічі — зараз їх 111 з усіх 14 потрібних предметів, і це практично всі завдання Українського центру оцінювання якості освіти за 2010–2013 роки. Тепер абітурієнти зможуть щоразу вибирати для розв’язання новий варіант і не відповідатимуть на автоматі.

Снимок экрана 2014-04-17 в 12.00.11.png

Усі завдання — це питання основних і пробних сесій, а також демонстраційні варіанти ЗНО українською та російською мовами. Звичайно, вони не трапляться на тестуванні, але випускники можуть добре потренуватися і не губитимуться на реальному оцінюванні. А ще дізнаються, на яку приблизно кількість балів варто розраховувати у червні. Крім старшокласників, сервіс виручить і вчителів: результати учнів видно миттєво, їх зручно аналізувати, збирати статистику та проводити роботу над помилками.

До речі, про статистику. Яндекс.ЗНО було запущено наприкінці осені, і відтоді на ньому близько 80 тисяч користувачів пройшли тести майже 340 тисяч разів. Враховуючи дані УЦОЯО про те, що тестування цього року проходитимуть 297 тисяч абітурієнтів, то це близько 27 % від усіх можливих відвідувачів сервісу.

Сподіваємося, наші користувачі будуть на тестуванні впевнені та спокійні, тож бажаємо їм усім по 200 балів із кожного предмета.


Володимир Володін та команда ЗНО

P. S. Передайте посилання zno.yandex.ua трьом старшокласникам ‒ і отримаєте +100 до карми