Я.Студент у київських вишах

Минулого тижня програмісти і куратори академічних програм Яндекса ходили в гості до студентів НТУУ «КПІ» та КНУ ім. Т. Шевченка. Такі знайомства ми називаємо Я.Студент і запрошуємо всіх охочих — цього разу було близько 130 студентів із Політеху та понад 50 — з університету Шевченка.

Поговорили про роботу в Яндексі, зокрема, про математику в наших сервісах, перетворення текстових коментарів у теги для фільмів, масштабування веб-сервісів, розробку інтерфейсів, а також про академічні програми Яндекса. Наприклад, про стажування і те, як на нього потрапити, що таке Школа аналізу даних і де можна використати отримані в ній знання. Між іншим, про ШАД: набір на 2014–2016 навчальні роки триває, ми дуже рекомендуємо спробувати свої сили. Анкета є на сайті, після її заповнення, якщо зорі зійдуться, на вас чекатиме письмовий іспит і співбесіда.

Але повернемося до зустрічі. Хтось із КПІ помітив, що на вході був невеличкий Яндекс.Затор, але дуже круто всередині, а дехто зі студентів КНУ після лекцій нарешті зрозумів, навіщо вчити алгебру і матаналіз. Дізнатися, що ж змінило їхню думку, можна на сайті tech.yandex.ru — ось презентації доповідей у КНУ, а ось — у КПІ. Більше фотографій є в альбомах на Яндекс.Фотках — тут знімки з КПІ, а тут — з КНУ. До речі, на фото не видно, але студенти ставили цікаві питання і довго не відпускали доповідачів. Тому ми вирішили, що варто проводити подібні заходи ще.

 

Максим Терновой і всі причетні,
було приємно познайомитися