Як ви провели літо, або Майстерня для стартапів у Яндексі

«Чи потрібно хоч комусь те, що я роблю? Як моєму супер-проекту отримати інвестиції? Де “живе” мій користувач?», — якщо ви постійно ставите собі ці ж питання, то ви, вочевидь, стартапер.

Сьогодні почалась реєстрація на Tolstoy Startup Camp — літню майстерню, яка дасть відповіді на ці питання і навіть більше. За два місяці у московському офісі Яндекса учасники сформулюють цінність своїх ідей, наберуть команду та розроблять прототип проекту. Зареєструватися можна протягом двох тижнів, а сам кемп пролетить разом із літом — почнеться 30 червня і завершиться 29 серпня. Участь безкоштовна, а приїжджим Яндекс ще й оплатить проживання в хостелі.

Ми будемо раді учасникам із будь-якої країни. Також у нас немає вимог до освіти, досвіду і такого іншого, але нам важливо, щоб на ринку з’являлися нові корисні проекти. Тому кемп чекає на людей, які серйозно хочуть створити свій бізнес і готові працювати вдень, уночі, у вихідні, думати про свою ідею за сніданком, обговорювати її будь-де і знову братися до роботи.

Якщо ви все ще налаштовані рішуче, подавайте заявку на tolstoy.yandex.ru, для цього досить заповнити анкету та виконати тестове завдання. Якщо ви пройдете відбір, отримаєте запрошення на співбесіду Скайпом. 

Цьогорічна майстерня стане вже третьою. Серед стартапів-учасників минулих кемпів були, наприклад, технологія аналізу якості повітря, сервіс зі створення зручної заміни медичного гіпсу, програма для складання плейлистів на всі випадки життя та багато інших різноманітних проектів. До речі, до створення останньої згаданої програми, Pocket DJ, причетні українці — Іван Іващенко з Києва та Микита Нікітін з Одеси. Хлопці взагалі великі молодці — акселератор ФРІІ запросив їх до себе, а з Яндексом вони обговорюють можливе партнерство. Між іншим, з-поміж 112 проектів-учасників двох минулих Tolstoy Startup Camp з України було десять.

Одним із партнерів майстерні є український фонд GrowthUP+. Минулого разу він зацікавився двома командами — сервісом для планування тренувань бігунів Gipis і пошуком перекладачів за кордоном Globerland. Може, тепер ваша черга? Думайте над ідеями, висипайтеся наперед і заповнюйте заявку, не заривайте талант підприємця в землю


Каріна Лапіна та Олена Самуйлова,
обіцяємо неоціненний досвід