Шпаргалка Яндекса до виборів

Дізнатися, куди йти голосувати 25 травня, тепер зовсім просто. Задайте у Яндексі загальний запит типу «виборча дільниця», а потім у пошукову форму впишіть свою адресу ― і отримаєте адресу пункту для голосування. От, приміром, якби ви мешкали у відомому «пласкому будинку» в Одесі, то голосувати пішли б на виборчу дільницю № 511275 на Приморському бульварі, 9:

Яндексу відома більшість виборчих дільниць по всій країні, насамперед у великих містах. А крім наведеного прикладу він зрозуміє також запити [избирательный участок], [де розміщена моя дільниця], [где мне проголосовать] та інші подібні.

Крім того, у Яндекса є дані про усіх претендентів на пост Президента. Якщо запитати про когось із кандидатів, у результатах пошуку з’явиться основна інформація про нього, а також швидкі посилання на деталі. Праворуч буде список усіх охочих стати главою держави.


 

До речі, якщо ви ще не бачили, ми підготували дослідження про те, кого з кандидатів українці шукають найчастіше. З нього ви дізнаєтеся багато цікавого, наприклад, де Олег Ляшко за кількістю запитів випередив Юлію Тимошенко.


Наталія Журавльова,

тепер точно проголосую