Українське обличчя Яндекса

19 листопада 2009, 10:07

Відсьогодні головна сторінка Яндекса доступна українською мовою.

 


Заходьте на Яндекс, і якщо у вас україномовний браузер, ви одразу побачите головну сторінку українською. Якщо ні, головна сторінка, як і раніше, буде російською мовою, проте над кнопкою «Найти» з'явиться посилання «Українською».

Клікніть на ньому, і кнопка «Найти» перетвориться на «Знайти», а наш відомий слоган - на «Знайдеться все». Замість посилання «Українською» з’явиться «По-русски», тож ви зможете скільки завгодно переключатися між мовами.

Яндекс запам’ятає ваш вибір, і коли ви повернетеся, покаже головну сторінку мовою, яку ви обрали раніше.

Ще одна новина – ми відокремили російський та український портали Яндекса. Тепер ви можете налаштувати Яндекс «під Україну» чи «під Росію». Йдеться не про мову інтерфейсу, а про контент сервісів.

Користувачі з України, які заходять на www.yandex.ru, зазвичай будуть перенаправлятися на www.yandex.ua і побачать локалізований контент – українські новини, готівковий курс для гривні, листівки до українських свят тощо. Крім того, пошук на www.yandex.ua надає перевагу українським сайтам. Проте якщо ви хочете користуватися «російським» Яндексом, клікніть в нижній частині сторінки на посиланні «www.yandex.ru».


 


Після цього, коли ви зайдете на www.yandex.ru, то побачите російський портал з російськими налаштуваннями. До речі, ви все одно зможете налаштувати для свого регіону погоду, афішу та курси валют (наприклад, портал буде російський, а погода – київська). А відвідавши www.yandex.ua, побачите суто український портал.

Отже, обирайте той Яндекс, який вам більше до вподоби – з російським або українським контентом, російською або українською мовою. Яндекс за будь-яких обставин залишиться тим самим Яндексом, він просто став ще ріднішим


Наталія Журавльова, www.yandex.ua

18 коментарів
Хорошо. Единственное, что мешало раньше пользоваться укр. страницей яндекса, то, что я.бар постоянно выкидывал на русскую версию :-)
Да, теперь и с русскоязычного Бара попадаешь на уandex.ua.
взагалі-то "грип" з однією "п" пишеться :)
Це банер Яндекса, який веде на карту розповсюдження грипу, банери наразі йдуть російською мовою.
дякую, кеп :)
мені вже подобається!
завжди раді :)
так це із за цього Яндекс почта сама перейшла на українську?
Так, але за бажанням у пошті можна вибрати іншу мову.
Мені сподобалось українською, але не сподобалось що (так би мовити) без попередження це зробили)
Тут логіка така: якщо ви вибрали українську для головної сторінки Яндекса (або ж встановили браузер з українським інтерфейсом), то, мабуть, вам було би приємно і пошту бачити українською. Якщо ні, то вибачте, будь ласка :), а мову нескладно повернути назад. А взагалі пошта вже давно була доступна українською, ви раніше не помічали?
Помічав, і даже на робочому компі вже давненько поставив, а тут прийшов на домашній і теж українська, здивувався (приємно)
Мне в Ташкенте Яндекс тоже "Українське обличчя" кажет. Не то чтобы раздражает, но удивляет.
А у вас браузер на каком языке?
Русский ФФ. Ось - Дебиан. на работе такого явления не наблюдаю, а дома постоянно. Провайдер - TPS (www.tps.uz). Приду домой - скрин сниму
Спасибо! Пожалуйста, пришлите мне скриншот на nataliazh@yandex-team.com.ua, я передам в службу поддержки.
Ок. Вечером