Свіжі Яндекс.Карти для «яблукофонів»

Сьогодні вийшло велике оновлення Яндекс.Карт для iPhone. Найголовніше ви помітите одразу: карти тепер виглядають зовсім по-новому. Будівлі на них зараз відображаються об’ємними, а важливі організації з Яндекс.Довідника підписано та позначено зрозумілими піктограмами. Це значить, що об’єкти на картах уже не будуть безіменними чотирикутниками: знаючи, де школа, а де лікарня, ви швидко знайдете дорогу. Підписи на карті також доступні й у веб-версії сервісу.
 
Самі організації можна тепер переглядати не лише на карті, а й у списку. Поруч із кожним об’єктом, наприклад спорт-баром, ви побачите години його роботи.

А ще свіжу версію програми можна зв’язати із Яндекс.Навігатором. Це значить, що маршрутом, прокладеним на Картах, вас може провести Навігатор, у якого зручний для водіїв інтерфейс і є голосові підказки. Для цього у налаштуваннях Карт потрібно поставити відповідну галочку. Але Навігатор краще встановити заздалегідь перед подорожжю або не прив’язувати програми одна до одної, щоб не витрачати мобільний інтернет на завантаження 13,5-мегабайтного застосунку.

 
Нова версія незабаром з’явиться серед усіх оновлень на кожному iPhone, де є Яндекс.Карти, але нетерплячі можуть завантажити її просто зараз із App Store.

Дмитро Мельник,
до речі, як вам нова піктограмка?

9 коментарів
позначки на укр. версії все рівно російською мовою: "гимназия", "отель", тощо. поправте, будь ласка.
i.noname,
так, це технічний момент, незабаром виправимо на українські
когда Вы пофиксите баг в Яндекс.Навигаторе? ездить не возможно(
zhuravel.sp,
А о каком именно баге речь?
nataliazhkyiv,
после того как я выбрал маршрут и нажал кнопку "Поехали" не появляется стрелочка которая должна передвигаться по экрану вместе с движением автомобиля. В место этого просто показывает где я нахожусь, а когда я передвигаюсь то ничего не меняется, только по истечении некоторого времени обновляются данные и показывается мое новое место положение точкой на карте "Я". Такое не всегда, бывает выбрал маршрут, нажал "Поехали" и все нормально. Но бывает прямо во время движения сбивается и появляется ситуация описана выше.
Писал уже на app-navigator@support.yandex.ru они баг подтвердили, но когда его устранят не сообщают! :(
zhuravel.sp,
уточнили у поддержки - баг воспроизводится очень редко, не системно, поэтому о нем нужно больше информации. А вы не могли бы дать имейл, чтобы по нему с вами связались коллеги из Навигатора? Попробуют вместе с вами исправить ситуацию. Если не хотите писать его здесь, можете прислать нам на pr@yandex-team.com.ua, будем очень благодарны.
zhuravel.sp,
спасибо! передам ребятам.
Рік тому ви обіцяли регулярні оновлення карт. Чому призупинили процес?