[правый сектор нападает на обезьян в рио-де-жанейро]

Напередодні чемпіонату світу з футболу українці значно розширили свої знання про Бразилію — лише з початку травня до середини червня вони так чи інакше спитали про неї майже 240 тис. разів. Звісно, більшість запитів стосувалася власне Кубку, наприклад [причини поїхати на чемпіонат світу], але були запити і про країну. Так, приміром, дехто з’ясовував, чи Ріо-де-Жанейро — це столиця, чи існує «бразильська мова» тощо: [столица бразилии рио или что], [на языке какой страны говорят в бразилии], [бразилиа это город или страна].

Крім того, користувачі цікавилися місцевим колоритом: шукали відому гору [что такое сахарная голова в рио], щорічний конкурс краси [мисс-бабушка бразилии], 41-метрову водну гірку «Інсано» [самая высокая горка в бразилии в мире] і, звичайно, карнавали [участницы карнавала в рио ничего не стесняются].

Чимало питань було присвячено «бразильсько-українським відносинам»: [как позвонить из бразилии в одессу], [памятник шевченко в бразилии], [приватбанк бразилия] і навіть [правый сектор нападает на обезьян в рио-де-жанейро]. А комусь із українців Бразилія так сподобалася, що вони захотіли у ній мінімум побувати [документи та формальності необхідні для відвідування бразилії], а максимум — оселитися там назавжди [купить дом или квартиру в бразилии].

2014-06-20_1131.png

Аліса Недашковська,
тут вам не Ріо-де-Жанейро