Публікуйте в соцмережі просто з Диска

Відтепер знімки, які ви зберігаєте на Яндекс.Диску, можете розмістити на своїй сторінці у соціальній мережі — ВКонтакті, Фейсбуці чи Однокласниках. Або й в усіх одразу. До речі, якщо хочете, перш ніж публікувати, відредагуйте світлину у фоторедакторі просто у веб-версії Диска.

І навпаки, ви можете зберегти на Диск свої фотографії зі сторінок у цих соцмережах. Крім власних світлин, парою кліків забирайте усі знімки, на яких вас позначено. Навіть якщо друзі передумають і видалять фото, ваші залишаться у вас. 

Із соцмережами наразі інтегровано веб-інтерфейс Яндекс.Диска.


Бажаю фотогенічного літа,
Наталія Журавльова

9 коментарів
а КГБ не побачить?) бо намікають що Яндекс почав співати під дудочку кремля)
Пашо, якщо ти запостиш до Фейсбука котиків у режимі "Для всіх", то побачить не лише КГБ, а й ФБР, і сусід з квартири навпроти :)
nataliazhkyiv,
запостити то одне, а персональні дані то інше, наприклад з серпня вступає у дію закон в Росії , через який і деяки соцмережі повинні "на прохання" здавати користувачів )
Дивись, у нас є політика конфіденційності (http://legal.yandex.ru/confidential/). Згідно з нею, Яндекс має право передавати приватну інформацію користувачів лише у певних випадках. Зокрема, за _мотивованими_ запитами правоохоронних органів та судів.
Раньше, кроме Вашего поисковика, никого не воспринимала,  было удобно и комфортно заходить в интернет на главную страницу, чесно. Теперь, эти дешевые картинки с синсационными заявлениями и мерзкими картинками, типа: "мир ужаснулся кого родила на свет эта женщина.!....."  и т.д. и т.п., и причём на переднем плане,  которым по пол-года, и больше просто раздражают.
Обидно, испохабились, дёшево. Перешла на Майл.ру
s.jannojka,
скажите, пожалуйста, а где именно вы видите эти картинки?
Здравствуйте. Где я вижу эти картинки? На главной странице Яндекса в Украине, которая раньше была домашней. У меня ребенку 9 лет и она спрашивает, указывая на картинку где заголовок "Самые страшные роды в истории! Врачи были в ужасе кого родила женщина! : А так бывает?....
s.jannojka,
дело в том, что там таких картинок нет в принципе.. Там есть блок новостей с заголовками (хотя я не припомню, чтобы там такое появлялось). Есть блок рекламы под поисковой строкой. Возможно, у вас также стоял какой-то виджет, который можно убрать. А возможно, это была подмененная страница Яндекса. Если вам вдруг будет не очень сложно написать подробнее, например, на pr@yandex-team.com.ua или на nataliazh@yandex-team.com.ua (а еще лучше - приложить снимок экрана и рассказать, какую область на нем вы имеете в виду), будем очень благодарны.
s.jannojka,
получила ваши письма и ответила вам, еще раз спасибо!