Працюйте зі скриншотами прямо в Яндекс.Диску

Хочете надіслати комусь імпровізовану листівку, створити інструкцію для колег із користування якоюсь хитрою програмою або зберегти милу переписку в чаті? Для цього вже не потрібний довгий ланцюжок «копіювати – відкрити графічний редактор – вставити – зберегти — вивантажити у хмарний сервіс – отримати посилання…». Яндекс.Диск впорається за лічені секунди. У десктопній версії програми є редактор скриншотів, завдяки якому працювати зі знімками екрана — одне задоволення.
Просто натисніть звичну комбінацію Fn + PrintScreen для Windows або Cmd + Shift + 4 для Mac — і скриншот опиниться у редакторі. Тут ви можете його обітнути, додати текст, виділити або розмити якісь елементи. Одразу після збереження ваш знімок потрапить у спеціальну папку і стане доступним із будь-якого пристрою — це ж Яндекс.Диск! А тепер просто скопіюйте посилання на свою картинку і опублікуйте, наприклад, у соцмережі. Звичайно, функція редагування скриншотів працює лише тоді, коли програму увімкнено.

До речі, так само зручно у Диску працювати і з іншими типами файлів: прямо в інтерфейсі музику можна слухати, відео — дивитися, книжки — читати, а фото — обертати, освітлювати та всіляко поліпшувати. Користуйтеся!

Олена Сергєєва і команда Яндекс.Диска,
зберігаємо спокій і ваші файли