Nach Berlin!

Яндекс щороку проводить власний міжнародний чемпіонат зі спортивного програмування — Яндекс.Алгоритм. Сьогодні у будівлі, де розміщено наш новий берлінський офіс, відбудеться фінал цього турніру.

У відбіркових раундах змагалися одразу майже 4 тисячі спортсменів із понад 70 країн світу. Спробувати свої сили міг будь-хто, крім працівників Яндекса. Але вони теж долучилися: наприклад, складати задачі допомагали розробники київського офісу Роман Едемський та Ярослав Твердохліб (він, до речі, дійшов до фіналу минулого Алгоритму, коли ще у нас не працював).

Цього року аж троє із 24 фіналістів, що дісталися Берліна — українці, і, що цікаво, двоє з них — із Харкова. Це Дмитро Джулгаков, який зараз працює у Facebook і живе у Сан-Франциско, та Дмитро Соболєв, який щойно закінчив ХНУ ім. Каразіна. Ще один фіналіст хмельничанин Антон Райчук наразі працює у Google і мешкає у Цюриху.

 

Серед суперників наших хлопців – важкоатлети, переможці численних шкільних і студентських олімпіад зі спортивного програмування з Білорусі, Казахстану, Китаю, Польщі, Росії, Тайваню та Японії. Тож наша підтримка українцям на далекій Берлінщині дуже знадобиться — посилаймо їм промінчики добра. Про результати спільних зусиль розкажемо вам увечері.

До слова, учасникам є за що позмагатися: призовий фонд Алгоритму-2014 — 540 тисяч рублів (за поточним курсом це понад 180 тисяч грн). Переможець отримає 300 тисяч (близько 100 тисяч грн), а срібний і бронзовий призери — 150 і 90 тисяч рублів (десь 50 і 30 тисяч грн) відповідно.

 

Наталія Журавльова,
перекажу ваші побажання хлопцям особисто