Офлайн-режим у мобільному Яндекс.Диску

Не переживайте більше про те, що за кордоном — дорого, надворі — повільно, а в метро — немає взагалі. Мобільний Яндекс.Диск навчився працювати без під’єднання до інтернету, тож відтепер жодні складнощі з мережею не завадять вам переглянути документ, показати комусь фото або подивитися фільми, які на ньому зберігаються.

У пристроях на iOS в офлайн-режим ви можете перевести окремі файли, а у телефонах і планшетах на Android — цілі папки. Наприклад, можна зробити доступною без підключення відразу всю папку із документами для відпустки — копіями квитків, бронювань готелів, нотатками та путівниками. Власники «яблук», не засмучуйтеся: для вашої платформи ця функція теж незабаром з’явиться.

Так от, усе, що потрібно зробити, — це позначити необхідні елементи та натиснути на іконку літачка. Розділ «Офлайн» синхронізуватиметься автоматично щоразу, як у вас з’являтиметься інтернет. Тобто усі зміни, внесені через комп’ютер або веб-інтерфейс Диска, торкнуться і офлайн-даних. Так ваші файли завжди будуть актуальними, а голова — вільною для інших завдань.

Screenshot_2014-07-03-16-37-09.png

Свіжі версії програми можна завантажити у App Store та Google Play.

Команда мобільного Яндекс.Диска,
тепер частіше буватимемо офлайн