Чого б такого з’їсти, щоб схуднути

Щотижня жителі України задають 120 тисяч запитів про різні методи схуднення. Варто відразу сказати, що смачно поїсти наші люди люблять ще більше: рецепти шукають приблизно в 4 рази частіше.

Але повернемося до нашої теми. Як тільки українки (та й українці) не скидають вагу: роблять вправи та обгортання, бігають, займаються аеробікою, дихальною гімнастикою, йогою і танцями, приймають таблетки та содові ванни, використовують спеціальні пристрої та навіть читають мантри. Але, напевно, найпопулярніший спосіб — це замок на холодильнику, тобто різноманітні дієти.

Screen Shot 2014-08-18 at 14.50.58 (1).png

Переважна більшість українців, запити яких ми дослідили, "сидить" на дієті Дюкана. Принаймні в усіх регіонах саме її шукають найчастіше. Що ж до решти, то вони розташувались у рейтингу ось так:

1. Дюкана
2. Японська
3. Білкова
4. Улюблена
5. Гречана
6. 6 пелюсток
7. Огіркова
8. Маггі
9. Кефірна
10. Кремлівська
 

Крім того, українці пробують худнути за допомогою певних продуктів. У Дніпропетровську, наприклад, порівняно часто питають про чарівні властивості селери, а в Запоріжжі — лимонів. Загалом же найпопулярніші продукти для схуднення такі:

1. Ягоди годжі
2. Зелена кава
3. Імбир
4. Лляна олія
5. Яблучний оцет
6. Чемерник
7. Кориця
8. Кефір
9. Клітковина
10. Висівки

Іноді в житті користувачів Яндекса бувають часи, коли не важливо як, але важливо на скільки. Найбажаніша мета, яку зазначено у більшості запитів з України, — "10 кг за тиждень", на другому місці — "10 кг за місяць", а на третьому — "5 кг за тиждень". Досить часто пишуть просто "швидко". А декому потрібно ну дуже швидко: так, наприклад, у Запоріжжі шукали, [как похудеть за 4 минуты в день].

З’ясувалося також, що буквально всюди у країні є хитруни, які хотіли б і шоколадку з’їсти, і на дієту сісти: [как худеть от сладкого], [можно ли когда на диете есть котлеты мясные] або [як схуднути гіпноз]. Не надто себе мучити вирішив також хтось із одеситів і шукав, [как худеть в фотошопе]. Натомість користувачі з Харкова та Полтави готові до серйозних випробувань — [на сколько можно похудеть если не есть неделю] та [як можна схуднути якщо не їсти зовсім]. А в Дніпропетровську той, хто не встиг до, вирішив худнути під час відпустки: [как похудеть на море за неделю].

Ну, і ще кілька просто цікавих запитів:

[при похудении я сьела днем шоколадку. что будет?]
[як натякнути дівчині, що їй потрібно худнути???]
[сколько нужно крутить хулахуп чтобы похудеть]
[как можно быстро похудеть без усилий]
[як швидко схуднути на 10 кг за тиждень без дієт]
[как набраться силы воли чтобы похудеть]

 
Ще трохи про те, що шукають українці про втрату ваги, читайте у дослідженні (рос. мовою).

 

Олена Сергєєва,

доїдаючи третю морквинку

4 коментарі
Ответ на эти запросы можно дать такой - НИКАК :-D
yankerkirill2014
21 cічня 2016, 04:50
ёпт, займитесь спортом
Tatyana Sergeeva
21 cічня 2016, 04:50
заманчиво
Нужно меньше Жрать и больше ходить пешком,я так делаю всё жизнь и вес почти не меняется в норме , 62 г.