Яндекс.Затори таки на вулицях Одеси

Сьогодні одеські Яндекс.Затори вийшли в люди — на вулицях з’явилися перші два відеоборди з корисною для автомобілістів інформацією.

На Італійському бульварі екран побачать водії, які їдуть у центр міста з мікрорайону Таїрова. Він покаже середній бал заторів по Одесі та порадить, яку дорогу краще обрати, щоб якомога менше часу провести у тягучках.

kozachenko.net -20140827-IMG_8088.jpg

Другий екран розташовано у пішохідній частині Дерибасівської навпроти Міського саду. Тут схеми заторів зі зрозумілих причин не буде, зате буде блок про температуру води у морі — такого, до речі, ще ніде не було. Середній бал з інформації монітора можна дізнатися теж.


kozachenko.net -20140827-IMG_8046.jpg

Також на обох бордах можна побачити прогноз погоди. Він оновлюватиметься раз на півгодини, а от дані про затори актуалізуватимуться частіше — щоп’ять хвилин. Показуватиметься ця інформація кожні 5–7 хвилин.

Одеса стала другим містом, де дізнаватися ситуацію на дорогах можна, не відволікаючись від керування машиною. Першим був Київ, там таких моніторів уже більше сорока. Ситуацію на дорогах завжди можна перевірити на http://maps.yandex.ua та в мобільній програмі.

Андрій Козаченко,
їздитиму тепер через Італійський бульвар