Яндекс.ЗНО тепер не лише для старшокласників

Ті, у кого в родині є школярі, знають: минулого року Міністерство освіти вирішило, що нечесно оцінювати знання тільки випускників. Аби оцінити, як юні українці засвоїли навчальний матеріал у молодшій та основній школі, воно започаткувало моніторинг якості загальної середньої освіти. Для нього було створено перевірні роботи з основних предметів 5 та 10 класів.

Відсьогодні усі ці завдання доступні на Яндекс.ЗНО. Загалом на сервісі з’явилося 70 тестів для п’ятикласників та 140 для десятикласників.

4_1.png

Поки що невідомо, чи відбудеться моніторинг цього року. Але завдяки нашому сервісу вчителі можуть провести таке оцінювання самі без жодних витрат. Усе, що потрібно, — це посадити учнів за комп’ютери у школі або дати завдання додому. Результати автоматично підрахуються та збережуться, а проаналізувати їх можна буде пізніше.

Крім того, це можливість для небайдужих батьків об’єктивно, без людського фактора оцінити успішність свого школяра з основних предметів. А для десятикласника така перевірка стане ще й першим етапом підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання.

Звичайно, тренувальні тести з усіх 14 предметів ЗНО з ресурсу нікуди не поділися. Вони так само безкоштовні, як тести моніторингу, і їх можна виконати скільки завгодно разів.

Олена Сергєєва та Володимир Володін,
більше тестів, хороших і різних