Нова Яндекс.Пошта: така, щоб усім зручно

Усі користуються електронною поштою, і кожен робить це по-своєму. Хтось часто їздить у метро і літає літаками, хтось отримує багато вкладених файлів, а хтось постійно бронює готелі та квитки. Якою повинна бути мобільна пошта, щоб усім було зручно? Наше бачення ми втілили у новій Яндекс.Пошті на Android.

На перший погляд може здатися, що це зовсім інша програма — настільки ми змінили підхід до інтерфейсу. Тепер він враховує особливості Android-платформи — наприклад, листи зі стрічки можна видаляти та архівувати звичним проведенням по екрану. Список папок і налаштування ви знайдете у панелі ліворуч. Також помітно, що Пошта почала працювати значно швидше.

2014-09-18 15.56.05.png

Якщо у вас кілька скриньок на Яндексі, то можна підключити усі і легко між ними перемикатися. Не треба виходити з робочого акаунту і заходити в домашній, щоб, приміром, підтвердити десь реєстрацію, — обидві адреси працюють одночасно.

Розпізнати, що вам надіслали у вкладенні, тепер можна навіть не відкриваючи лист. На прев’ю буде видно, що це — картинка, документ або таблиця. А файли з Яндекс.Диска почали прикріплюватися до листів напряму.


2014-09-18 15.57.47.png
Щоб знайти у пошті якесь повідомлення, зазвичай потрібно ввести ключові слова у пошук. З новою програмою це необов’язково: Яндекс.Пошта розпізнає тип листа і може без жодного кліка знайти всі ваші квитки, бронювання, сповіщення від соцмереж, пропозиції від магазинів тощо. До речі, цю технологію ми назвали «Маркер», вона працює і у веб-версії сервісу.

Програма уміє автоматично зберігати листи і дає змогу працювати з ними офлайн: читати, відповідати, ставити мітки і перекладати з папки у папку. Щойно інтернет з’явиться, написані повідомлення буде надіслано, а зміни синхронізуються із сервером.

Завантажити програму можна з Google Play. Власники iOS, потерпіть трошки, оновлення для вас теж у планах.


Експерти з поштобудування, пишемо і відповідаємо