Космічний тюнінг Яндекс.Карт

Сьогодні на Яндекс.Картах оновилися супутникові знімки України. Найбільше нових фото отримали міста Київської, Одеської, Миколаївської та Полтавської областей.

Наприклад, повністю оновлено фотографії території столиці України. Ось як раніше виглядали і як тепер нові термінали аеропорту «Жуляни»:

zhulyany.png

А ось так просунулося зведення хмарочосу на проспекті Перемоги, який стане найвищою будівлею у Києві:

skyscraper.png

Одеса теж змінилася. На знімку — новий причал у районі стадіону «Чорноморець»:

port.png

Крім того, завдяки збільшенню кількості якісних зображень приміських територій тепер дві третини нашої держави – близько 400 тис. км² – мають детальні знімки (загальна площа України: 603 628 км²).

До речі, фотографії з супутника дозволяють користувачам не тільки роздивлятися, як із космосу виглядає їхній район чи будинок, але й самим наносити об'єкти на Народну карту. Після модерування додані зміни з’являться у відповідному шарі на Яндекс.Картах.

Олена Сергеєва, пішла роздивлятися своє місто

5 коментарів
Скажіть будь-ласка, чи буде цією зимою оновлення Панорам вулиць на Яндексі? Ви про Полтавщину не забули, що я вам писав?
xtreme77700,
вже наступного року ми плануємо оновлювати деякі і знімати нові панорами міст України.
За вашим проханням ми внесли Лубни і Миргород до попереднього списку цих міст.
Але оскільки зйомка панорам дуже ресурсозатратна, рішення прийматиметься на підставі затребуваності сервісу у цих містах.
Разом з вами триматимемо кулаки і сподіватимемося, що міста Полтавщини увійдуть до остаточного переліку! :)
el.se.mi,
Тобто цієї зими розраховувати тільки на Лубни і Миргород? Особисто для мене та й для вимог користувачів, було б доцільно відзняти міста та районні центри вздовж міжнародних трас. Наприклад з Полтавщини сюди входять наступні: Козельщина, Нова Галещина, Решетилівка, Нові Санжари, Хорол, Пирятин і Лубни. Ці населені пункті як раз будуть затребувані. Всі інші можна віднести до списку історичної спадщини Полтавщини: Диканька, Опішня, Миргород, Зіньків, Кобеляки.
Тому рішення за вами, але актуальніші на мій погляд все-таки містечка біля міжнародних коридорів, в цих містах панорами вулиць будуть користуватись попитом, так як там проходить великий потік людей.
xtreme77700,
про те, які саме міста будуть відзняті, стане зрозуміло ближче до зйомок. Але дякуємо вам за пораду. Ми обов'язково передамо ваше повідомлення команді Яндекс.Карт.
el.se.mi,
Але в цьому році хоч Лубни та Миргород можна очікувати? Я маю на увазі їх взимку чи навесні опублікують на мапі?