Мовою Java

17—18 жовтня у готелі "Космополіт" відбудеться найбільша в Україні конференція з Java — JavaDay'14. Яндекс став партнером заходу та відправив "десант програмістів-доповідачів", які поділяться власним Java-досвідом.

Image00099.jpg

Олексій Токар у доповіді "MongoDB у продакшені — міф чи реальність?" розкаже про важливість вибору СУБД для розробки веб-сервісів, недоліки і переваги MongoDB, способи підвищити ефективність, змінюючи структуру даних та багато іншого.

Його колега Олександр Олейников зупиниться на практичному досвіді побудови API високонавантажених сервісів. У доповіді буде розглянуто історію змін підходів до проектування серверної частини медіа-сервісів Яндекса. Олександр пояснить, чому було вибрано той чи інший підхід, з якими проблемами зіткнулися і як з ними боролися.

Про те, як виникає нескінченно довга робота дочірніх процесів Java-програм, а також як це виправити, розкаже Кирило Голоднов.


Дмитро Чижиков у доповіді "Testing Web Apps with Spring Framework" говоритиме про тестування server-side без фактичного запуску сервера, еволюцію засобів тестування Web MVC у Spring Framework та інше.

Image00525.jpg

Якщо цікавитеся, реєструйтеся, приходьте, спілкуйтеся, дізнавайтеся багато нового і необхідного для роботи.

До речі, про роботу. Нагадуємо, що у київському офісі є вакансії для Java-майстрів:

  • старший Java-розробник;
  • розробник мобільного Яндекс.Браузера для Android;
  • розробник інтерфейсів.


Детальніше тут: http://company.yandex.ru/job/vacancies/?city=kiev


Аліса Недашковська,
нічого не знаю про Java(